Затверджено Концепцію розміщення та експлуатації об’єктів зовнішньої реклами та інформації у місті Херсоні

Під час пленарного засідання VI сесії міської ради VI скликання було затверджено Концепцію розміщення та експлуатації об’єктів зовнішньої реклами та інформації у місті Херсоні на 2011-2014 роки. Це основний нормативно-правовий акт міської ради, що буде регулювати відносини при розміщенні рекламних засобів та зовнішньої реклами у Херсоні.

Зараз у Херсоні встановлено  2 015 об’єктів зовнішньої реклами. Більша частина з них – рекламні засоби, розміщені на опорах. Їх у місті – 658. На 2-му місці по кількості – білборди. Їх 650.

В першу чергу, Концепція зорієнтована на розвантаження районів міста, в яких спостерігається щільне розміщення рекламних засобів, особливо у центральній частині міста. Документом передбачено впровадження зонування території міста для розміщення рекламних засобів, із визначенням їх типів і розмірів, розроблення схем комплексного розміщення рекламних засобів на окремих вулицях міста, підвищення рівня розміщення соціальної реклами тощо.

Введено вимоги щодо мінімальної відстані між рекламними носіями (не менш 100 м), встановлення на одному кварталі вулиці не більше 2-ох рекламоносіїв різних форматів, заборони розміщення рекламних засобів в охоронній зоні комунікаційних мереж та ін. Рекламні конструкції, розміщені на мережах тепло-, водо-, газопостачання, мають бути перенесені з аварійно небезпечних ділянок.

Внесено зміни до рішення міської ради «Про порядок розміщення та експлуатації об’єктів зовнішньої реклами та інформації в місті Херсоні». Затверджено Коефіцієнти зон розміщення рекламних засобів у новій редакції. Тепер власники рекламних конструкцій, що знаходяться в центрі міста, будуть відраховувати до міського бюджету більші кошти, ніж ті, чиї конструкції розміщуються у «спальних» районах. Найбільш високий коефіцієнт – в зоні охорони пам’яток історичної та культурної спадщини.06 Апрель 2011.   Комментарии: 0.    Размещено в ЗАКОНОДАТЕЛЬСТВО, Законотворчество Херсона, Новости

Оставить комментарий или два

Пожалуйста, зарегистрируйтесь для комментирования.

Организации

Алфавитный указатель:

А Б В Г Д Е З И К Л М Н П Р С Т У Ф Х Ц Э F G N P R W
Херсонщина Туристическая