Розпорядження №386 від 10.04.2013 № 386р Про створення міської комісії з обстеження рекламних засобів, розташованих у місті Херсоні

ХЕРСОНСЬКА МІСЬКА РАДА

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
міського голови

10.04.2013 № 386р

Про створення міської комісії
з обстеження рекламних засобів,
розташованих у місті Херсоні

З метою запобігання випадкам руйнування рекламних конструкцій, пошкодження газопроводів, водопостачальних, каналізаційних мереж та електричних кабельних ліній, порушення нормальних умов проживання населення, задля забезпечення дотримання вимог Закону України «Про рекламу», Правил розміщення та експлуатації об’єктів зовнішньої реклами та інформації в місті Херсоні, затверджених рішенням виконавчого комітету міської ради від 19.02.2013 №25, керуючись частиною другою, пунктом 20 частини четвертої статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Створити міську комісію з обстеження рекламних засобів, розташованих у місті Херсоні (далі – міська комісія), та затвердити її склад згідно з додатком.

2. Міській комісії до 30.06.2013 провести обстеження рекламних засобів у місті Херсоні та скласти акт обстеження з пропозиціями щодо усунення виявлених порушень, який надати т.в.о. міського голови, секретареві міської ради Бережній З.Я. для подальшого надання конкретних доручень відповідним виконавчим органам міської ради.

3. Управлінню естетики та зовнішньої реклами департаменту містобудування та землекористування міської ради (Гречишкін Ю.О.) при розгляді заяв про видачу дозволу на розміщення зовнішньої реклами та прийнятті рішень про встановлення пріоритету на заявлене місце, враховувати результати обстежень.

4. Інспекції з контролю за благоустроєм та санітарним станом м. Херсона департаменту житлово-комунального господарства міської ради (Саригін А.А.), за результатами виявлення в ході обстежень рекламних об’єктів з невідповідним естетичним та технічним станом, забезпечити притягнення порушників до відповідальності, передбаченої статтею 152 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

5. Управлінню громадських зв’язків міської ради висвітлити зміст даного розпорядження у засобах масової інформації, а відділу інформаційного та програмного забезпечення міської ради (Букін В.О.) опублікувати його на офіційному сайті міста.

6. Відповідальність за виконання розпорядження покласти на директора департаменту містобудування та землекористування міської ради Білоглазова О.В. та начальника управління естетики та зовнішньої реклами департаменту містобудування та землекористування міської ради Гречишкіна Ю.О.

7. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника міського голови Котенкова В.М.

Т.в.о. міського голови,
секретар міської ради З.Я.Бережна

 

Додаток до розпорядження

міського голови
10/04/2013 № 386р

Склад
міської комісії з обстеження рекламних засобів,
розташованих у місті Херсоні

Степанян Рубен Едуардович — заступник директора департаменту містобудування та землекористування міської ради , начальник управління земельних відносин, голова міської комісії.

Гречишкін Юрій Олександрович — начальник управління естетики та зовнішньої реклами департаменту містобудування та землекористування міської ради, заступник голови міської комісії.

Дяченко Тетяна Олексіївна — заступник начальника управління, начальник відділу документообігу та договірних відносин управління естетики та зовнішньої реклами департаменту містобудування та землекористування міської ради, секретар міської комісії.
Члени міської комісії:

Гуйван Юрій Олександрович — старший інженер з організації дорожнього руху роти дорожньо — патрульної служби ДАІ УМВС України в Херсонській області (за згодою).

Гуменна Наталія Василівна — головний спеціаліст управління містобудування та архітектури департаменту містобудування та землекористування міської ради.

Кондратов Владислав Андрійович — заступник голови Дніпровської районної у місті Херсоні ради з питань діяльності виконавчих органів ради (за згодою).

Маршак Ростислав Михайлович — директор комунального підприємства «Геополіс».

Міщенко Юрій Петрович — начальник технічного відділу міського комунального підприємства «Виробниче управління водопровідного-каналізаційного господарства міста Херсона».

Назаренко Леонід Павлович — заступник голови Комсомольської районної у місті Херсоні ради з питань діяльності виконавчих органів ради (за згодою).

Орєхов Сергій Олексійович — головний інженер публічного акціонерного товариства «Херсонгаз» (за згодою).

Петренко Андрій Вячеславович — в.о. начальника Дніпровського відділу м. Херсона управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Херсонській області (за згодою).

Саригін Олексій Олександрович — начальник інспекції з контролю за благоустроєм та санітарним станом м. Херсона департаменту житлово-комунального господарства міської ради.

Соловйов Олексій Миколайович — заступник голови Суворовської районної у місті Херсоні ради з питань діяльності виконавчих органів ради (за згодою).

Перший заступник міського голови В.М. Котенков

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 


17 Август 2013.   Комментарии: 0.    Размещено в Новости

Комментирование закрыто.

Организации

Алфавитный указатель:

А Б В Г Д Е З И К Л М Н П Р С Т У Ф Х Ц Э F G N P R W
Херсонщина Туристическая